Неділя, 24.05.2020, 23:57


2014 - 2015 навчальний рік

КВІТЕНЬ

Заходи МЦПТО до 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні

           29.04.2015 р. учні Маріупольського центру разом з воїнами афганцями, громадської організації «Братство», посадили кущі, дерева на клумбах біля навчального закладу,   в пам'ять загиблих  у Другій світовій війні, а також поклали квіти до меморіальної дошки трьох  Героїв Радянського Союзу:А. Губенко, Н. Жердев, А. Якименко, випускників навчального закладу.

 

Виставка  декоративно – прикладного мистецтва та фототворчості

            28.04.2015 р.  в  МЦ ПТО  була проведена виставка  декоративно – прикладного мистецтва та фототворчості, присвячена фестивалю Української культури. 

      У виставці  прийняли участь всі професійно- технічнні навчальні заклади Маріупольського регіону. 

 

      Подорож в країну вогню та  металу

03.04.2015 році у Маріупольському центрі ПТО пройшов позакласний захід на тему: «Подорож в країну вогню та  металу». Захід провела викладач спецтехнологій      по     спеціальності     «Машиніст   крана   металургійного  виробництва»  Ягодзинська  Валентина  Іванівна.  На  заході  були  присутні викладачі та майстри виробничого навчання  Маріупольського вищого металургійного училища (№99)  та  Маріупольського професійного ліцею автотранспорту (№64). 
МЦПТО готує учнів по цій професії майже 60 років,  в навчальному закладі є вже  династії,  які успішно працюють на «ПАО МК «Азовсталь».  «Машиніст крану металургійного виробництва» - це дуже складна професія і одночасно цікава і тому на сьогоднішній день у МЦПТО навчається 106 учнів по цій професії. Захід пройшов на високому рівні, де викладач велику увагу приділила історії комбінату та цій професії.

БЕРЕЗЕНЬ

            09.03.2015 р.  заступник директора з навчально – виховної роботи Кондрючек Р.Ф.  провела відкритий захід, присвячений 201 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. На святі майстер виробничого навчання Панькова В.К. прочитала авторський вірш "Т.Г. Шевченко - великий син свого народу". Учні - переможці конкурсу читців були нагороджені грамотами та подарунками.

 

Святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню 

            06.03.2015 р.  керівником гуртка "Натхнення" Малюгою О.В. разом з радою самоврядування МЦ ПТО, учнями 1 курсу, приготовлений святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню - 8 Березня. Концерт пройшов весело, особливо старалися учні 1 курсу, які приготували дуже цікаві виступи.

 

Участь учнів Маріупольського центру ПТО у місцевому заході, присвяченому 201 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка

                      З цим іменем сьогодні на планеті  ідентифікується Україна та українці і хто б ти не був, де б ти не жив, хто перечитав  «Кобзаря» не може уявити своєї долі без Т.Г. Шевченка. У маріупольському центрі ПТО проходить тиждень, присвячений 201 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка. 

            06.03.2015 р.  учні 1 курсу  разом з заступником директора з навчально – виховної роботи Кондрючек Р.Ф.  прийняли участь у місцевому заході, присвяченому великому Кобзарю. Учні поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка і вшанували його пам'ять. 

Виховний захід "Одна Батьківщина і більш не буває"

          5 березня у ДНЗ "Маріупольсьский центр професійно - технічної освіти" пройшов відкритий захід на тему "Одна Батьківщина і більш не буває". Справжній громадянин України повинен знати, шанувати та поважати символи своєї держави, не дозволяти глумитися над ними, гордитися тим, що ми живемо у вільній державі, маємо свої символи, свою мову і культуру. Ми живемо в багатонаціональній державі, але незалежно від національності і віросповідання, повинні пам'ятатати, що всі ми громадянини України, вона - наша Батьківщина, і нам в мирі і злагоді будувати її щасливе майбутнє.

           Захід підготувала класний керівник Каменецька Ірина Олексіївна з учнями 1 курсу.

           Мета заходу: сформувати високі ідеали моральностіта та  відповідальності за майбутнє України.

 

ЛЮТИЙ

Заходи до Міжнародного дня рідної мови (21 лютого)

          Під керівництвом класних керівників провели конкурс стіннівок "Наша мова нас єднає", конкурс читців та декламаторів. Проведені заходи сприяли укріпленню взаємостосунків, взаємоповаги серед представників різних національностей, яких єднає одна країна - Україна і рідне для всіх місто Маріуполь.

 

СІЧЕНЬ

Відзначення Дня Соборності України

          З метою поглиблення у учнів знань про історичний факт злуки українського народу та його значення, формування рис національної самосвідомості, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини в Маріупольському центрі професійно - технічної освіти 22. 01. 2015 р. пройшов відкритий захід для учнів першого курсу, який підготувала викладач історії Пастухова Лілія Сергіївна.

Підсумки новорічного вернісажу

Олександра Малюга приймала участь у міському фестивалі "Новорічний вернісаж" і  була нагороджена грамотою.

ГРУДЕНЬ

Підсумки волонтерської роботи 

При підведенні підсумків волонтерської роботи в м. Маріуполі кращі волонтери Маріупольського центру професійно - технічної освіти Васканян Е. і Малюга О.В. були нагороджені грамотою та подякою міським головою Ю.Ю. Хотлубєєм.

 

Конкурс новорічних стіннівок

В Маріупольському центрі професійно - технічної освіти пройшов конкурс на кращу новорічну газету. Переможцями стала група 2 курсу № 23 з професії "Помічник машиніста тепловозу".

 

Підсумки тижня Дня енергетика

24 грудня були підведені підсумки тижня, присвяченого Дню енергетика. Кращі учні були нагороджені грамотами: Кучерявенко Н., Полухін Г., Литвинов В., Сіплівих В, Козак І., Носко К, Терещенко Ю., Скородумов В., Полухін А., Сучян Р.

 

За планом виховної  роботи кожного року учні відвідують музей ВАТ МК «Азовсталь». Так надовго залишиться в пам’яті екскурсія для учнів 1 курсу, які з інтересом оглянули виставку у музеї,  присвячену історії МК «Азовсталь». 

 

         В канун свята Миколи Чудотворця в навчальному закладі була проведена зустріч з маріупольським композитором Григорієм Григоровичем Кабанцевим, який пише музику до творів українських поетів. Зустріч розпочалася з української народної пісні «Святий Миколай» в обробці Л. Жульєвої. Григорій Григорович сам співає пісні і познайомив учнів з народної культурою, традиціями, особливо запам’яталися його пісні на слова донбасівського поета Володимира Сосюри. Ця зустріч дуже актуальна, бо 19 грудня в день Святого Миколая волонтери навчального закладу будуть приймати участь в акції «Подаруй дитині радість». 

 

 Благодійна акція "Подаруй дитині радість"

          19.12.2014 року в ДК «Молодіжний» міста Маріуполя пройшла благодійна акція «Подаруй дитині радість», присвячена Дню Святого Миколая. Ця акція була організована для дітей з дитячих будинків, інтернатів та реабілітаційних центрів.
         Волонтери Маріупольського центру професійно-технічної освіти прийняли активну участь в акції, підготували подарунки, поспілкувались з дітьми та разом з ними подивились святковий концерт.
          Разом із подарунками волонтери віддавали частинку свого тепла, тим хто  цього дійсно потребує. Волонтери нашого навчального закладу приймають активну участь  в усіх благодійних акціях, бо в Маріупольському центрі ПТО навчається 30 сиріт,які охоплені піклуванням з боку навчального закладу.

 

        З метою розширення кругозору учнів та розвитку інтересу до обраної професії 18 грудня в Маріупольському центрі професійно – технічної освіти відбувся позакласний захід серед учнів групи №37 3 курсу з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», присвячений Дню енергетика

 

2013 - 2014 навчальний рік

ЗВІТ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗА 2013 - 2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

БЕРЕЗЕНЬ

          Цікаво та творчо пройшло свято 8 березня в Маріупольському центрі професійно- технічної освіти. Учні центру привітала викладачів та майстів виробничого навчання та приготували для них святковий концерт.

 

  

 

          Урочистий захід на тему: «Шевченківські слова добра й любові як слово батьківське в душі ми збережемо», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти

           06.03.2014 року в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти пройшов урочистий захід на тему: «Шевченківські слова добра й любові як слово батьківське в душі ми збережемо», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Гості, учні школи № 65, учасники заходу ознайомилися з кращими роботами з декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва, присвячених ювілейній даті.

          На заході була присутня народна актриса Україні, лауреат премії імені Занковецької, актриса Маріупольського драматичного театру       Отченашенко С.І., яка прочитала свій улюблений вірш Т. Г. Шевченко «Думка».

  На заході був присутній відомий мистецтвознавець м. Маріуполя      О.М Чернов. Він представив роботи маріупольських художників: Петусь А.Є., Кручакова С.А., Кузьмінкова Л.М., Бараннікова І.С., Райзіна Я.Г., МАхотіна А.О., які вражають своєю самобутністю, оригінальністю, майстерністю   виконання і присвячені літературній спадщині й життєвому шляху великого українського поета, художника Тараса Шевченка. Чернов О.М. розповів про художню спадщину Т. Шевченка, яка не менш цінна, ніж його  поезія. Вже за життя Шевченко мав заслужену славу видатного портретиста. Він першим з українців опанував техніку офорта і створив у ній ряд видатних  композицій. Олександр Чернов подарував особисту книгу про видатних художників міста Маріуполя навчальному закладу.

 

          Учасники, гості заходу подарували присутнім справжнє свято красномовства, радили берегти рідну мову, любити свій край, Батьківщину, як любив її Тарас Шевченко. В урочистій обстановці лунали українські пісні на вірші Великого Кобзаря у виконанні гурту «Натхнення».

ЛЮТИЙ

           20.02.2014 року в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти напередодні Дня Захисника Вітчизни пройшли заходи, присвячені 25-річниці виводу Радянських Військ з Афганістану. На урочистому заході були присутні ветерани-афганці, матері та родичі трьох загиблих випускників в Афганістані. В музеї були урочисто відкриті дві дошки пошани і по традиції покладені квіти  до меморіальної дошки загиблим воїнам-афганцям.

 
 
 

День Святого Валентина в Маріупольському центрі ПТО
 
 
          14.02.2014 року в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти весело та цікаво пройшов конкурс, присвячений Дню Святого Валентина. Під час конкурсу звучали пісні, вірші про кохання. Учні та журі обрали кращу пару навчального закладу. 
          Переможці були нагороджені цінними подарунками.  

 
 
 
 
 
Відзначення 25-річниці виведення військ з Афганістану
 
         На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, щодо відзначення 25-річниці виведення військ з Афганістану  13.02.2012 року в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти провели зустріч з головою союзу десантників Цараковим Олександром Хангірійовичем.
         Учні уважно слухали про події тих страшних часів, коли гинули молоді солдати.
         Віддали шану загиблим хвилиною мовчання.
  
  
  
 

СІЧЕНЬ

Відзначення Дня Соборності України 

          Сьогодні потрібно головне – впевненість у силах народу і своїх, дружня робота і віра в її успіх, у майбутнє України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не вибирають, як і долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.
          22.01.2014 в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти пройшов  відкритий захід для учнів першого курсу, який підготувала молодий викладач історії Пастухова Ліля Сергіївна.
          На заході пролунали пісні, вірші і цікаві повідомлення.
 
 
 
 
 
 
Відкриття Спартакіади – 2014
 
           23-24.01.2014 в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти пройшли місцеві змагання по баскетболу серед навальних закладів системи профтехосвіти.
           За підсумками журі місця розподілились таким чином:
           І місце – Маріупольське вище металургійне професійне училище 
           ІІ місце – Маріупольський професійний машинобудівний ліцей
           І
ІІ місце – Маріупольський центр професійно-технічної освіти.
           Команди були нагороджені Кубком і Грамотами, які вручив представник спортивного комітету м. Маріуполя Довгій В.В.  
 

 

 ГРУДЕНЬ

    Новорічний подарунок вчителям напередодні свята

            27.12.2013 року членами гуртка "Натхнення" Маріупольського центру професійно - технічної освіти була підготовлена пісенна новорічна казка "Пригоди Віталіка". Учні І курсу привітали педагогічний колектив з наступаючим Новим роком та побажали безмежного здоров'я, успіхів у нелегкій праці і зоряній долі на прийдешні роки. Тож нехай безмежною буде людська вдячність за нелегку працю вчителів та майстрів виробничого навчання. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 

             Благодійна акція "Подаруй дитині радість"

          18.12.2013 року в ДК «Молодіжний» міста Маріуполя пройшла благодійна акція «Подаруй дитині радість», присвячена Дню Святого Миколая. Ця акція була організована для дітей з дитячих будинків, інтернатів та реабілітаційних центрів.
          Волонтери Маріупольського центру професійно-технічної освіти прийняли активну участь в акції, підготували подарунки, поспілкувались з дітьми та разом з ними подивились святковий концерт.
          Разом із подарунками волонтери віддавали частинку тепла та уваги, тим хто  цього потребує. 

 
 

 

ЛИСТОПАД

           Учні Маріупольського центру професійно - технічної освіти приймали активну участь у місцевому конкурсі - фестивалі, присвяченому Дню української писемності та були нагороджені

Пошук

Календар

«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Прогноз погоди

Сайт МОНМиСУ

Министерство Образования и Науки, Молодежи и Спорта Украины

Користувачам

Головна
Реєстрація
Вхід
Вітаю Вас Гість